Діяльність

  Студентом бути добре. В першу чергу тому, що в студентські роки є можливість приділяти більшу частину часу навчанню, саморозвитку, та особистому зростанню. Але до кінця віку бути лише студентом — неможливо. Навчання підходить до кінця і все голосніше і тривожніше звучить в голові думка: «А що далі?».  

  Центр стажування та працевлаштування, що функціонує на базі Національного університету «Одеська юридична академія» є навчальним, практикуючим, навчально-методичним і виховним Центром Національного університету «Одеська юридична академія», який створений з метою надання допомоги у стажуванні та працевлаштуванні студентів та випускників українських вишів.

  Ідея створення Центру стажування та працевлаштування виникла у зв’язку з тим, що кожного року Національний університет «Одеська юридична академія» випускає близько 5000 молодих фахівців, які є перспективними працівниками в галузі права, політології, соціології та журналістики. Про це свідчить кар’єрна реалізація наших випускників в провідних компаніях, представлених на ринку України та за її межами.

  Наші студенти та випускники цілеспрямовані та амбітні, гарно володіють іноземними мовами та мають ґрунтовні фахові знання. Практично кожен наш випускник на момент отримання диплому про вищу освіту має певний досвід роботи, отриманий під час стажування в університеті, підробітку протягом канікул або у вільний від навчання час.

  Центр стажування та працевлаштування Національного університету «Одеська юридична академія» створений для забезпечення студентів та випускників вітчизняних вищих навчальних закладів професійним працевлаштуванням та проходженням стажування у державних органах, установах, компаніях, організаціях різних сфер діяльності.

  НУОЮА дбає про свою репутацію на всіх етапах: унікальній системі відбору, унікальній системі навчання, можливості для самореалізації.

Це своєрідний «знак якості».  

Контакти:

Тел. (048) 719 88 00

E-mail: av@onua.edu.ua

Веб-сайт Університету: onua.edu.ua