Програма Хьюберта Хамфрі в США для іноземних студентів.

Hubert Humphrey Fellowships in USA for International Students

Дедлайн: 1 жовтень 2017                                         Коли: з квітня 2017 року

Грант: оплата витрат                                                Де: США

Програма Хьюберта Хамфрі розроблена для професіоналів, які бажають вдосконалити свої здібності шляхом обміну знаннями та розуміння питань загального інтересу США та країн-партнерів програми.

Учасників програми розміщують  в одному з університетів США (учасник не може вибирати університет). Учасники будуть розбиті на невеликі групи 7-15 чоловік і поміщені в університету згідно з їх інтересами та професійними сферами.

В університетах учасники будуть проходити курси, відвідувати конференції та брати участь в практичних завданнях. Програма розроблена для таких дисциплін:

• Agricultural and Rural Development
  • Communications/Journalism
  • Economic Development
  • Educational Administration, Planning and Policy
  • Finance and Banking
  • Higher Education Administration
  • HIV/AIDS Policy and Prevention
  • Human Resource Management
  • Law and Human Rights
  • Natural Resources, Environmental Policy, and Climate Change
  • Public Health Policy and Management
  • Public Policy Analysis and Public Administration
  • Substance Abuse Education, Treatment and Prevention
  • Teaching of English as a Foreign Language
  • Technology Policy and Management
  • Trafficking in Persons Policy and Prevention
  • Urban and Regional Planning

Організатори програми покривають такі витрати:

Оплата навчання;  Курси навчання англійська (якщо вони необхідні);                                                                               Страховка від нещасних випадків і медичне страхування;                                                                            Міжнародний переліт (в США і назад, і перельоти пов’язані з програмою);

Для участі в програмі кандидати повинні мати:

ступінь бакалавра, або еквівалент;  5 мінімум років професійного досвіду роботи;                                                         не мати (або мінімум) досвід роботи в США;  робота в громадських організаціях;                                                         знання англійської мови.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись тут