Інститут Катона

Дедлайн: 27 червня  2017                                                     Коли: 3 стажування в рік

Грант: $ 700 / місяць                                                          Де: Вашингтон, США

Інститут Катона, це авторитетна дослідницька та просвітницька організація ліберального спрямування 3 рази в рік запрошує студентів і  випускників вузів на оплачувані стажування в Вашингтон. Всі стажери виконують такі обов’язки, як діловодство, заповнення сайту, допомога в дослідженнях, а також організація заходів в інституті. Стажування також включає участь в різних семінарах про свободу і лібералізмі. Необхідні відмінне знання англійської мови і базові навички перекладу з англійської на російську.

Терміни подачі заявок

27 червня для осіннього семестру; повідомлення до 1 липня;

1 листопада для весняного семестру; повідомлення до 1 листопада;

21 лютого для літнього семестру; повідомлення до 1 квітня.

Час стажувань

Осінь: з початку вересня і до кінця грудня

Весна: з початку січня і до кінця травня

Літо: з початку червня і до кінця серпня

Для участі в програмі необхідно заповнити анкету на сайті і написати автобіографію розміром до 250 слів.

Посилання на анкету