Стажування для аспірантів в школі права Гарвардського університету

Harvard Law School

Дедлайн: 9 лютого 2018

Грант: 26,000 $ в рік

Коли: 2017-2018 навчальний рік

Де: Кембридж, США

Ця дослідницька програма була розроблена для заохочення молодих вчених, які вивчають соціальні науки і дисципліни, і для проведення теоретичних, емпіричних і прикладних досліджень, дискусій і вирішення спірних питань. Програма пропонує річну стипендію на необхідні дослідження для написання дисертації.

Учасники стажування зможу повною мірою взяти участь в міждисциплінарних дослідницьких семінарах, навчальних семінарах та інших заходах. Також учасники матимуть можливість взяти участь в різних заходах таких установ — Harvard University, the Massachusetts Institute of Technology, Tufts University, — і інших установ Бостона.

Програма дозволяє всім кандидатам наук, які працюють над дисертацією, стати частиною суспільства PON (Program on Negotiation) на період в 1 рік. Учасники отримають:

стипендію в 26,000 $ в рік;

робоче місце і все необхідне для роботи в PON;

можливість користуватися бібліотекою та іншими ресурсами Гарварда.

Учасники повинні отримати повну медичну страховку.

Учасником програми можуть бути студенти-аспіранти таких спеціальностей:

економіка;

психологія;

соціологія;

антропологія;

міжнародні взаємини;

політологія;

бізнес-управління;

юриспруденції.

Подавати заявку можуть студенти з усього світу, а також ті, хто вже прийнятий на участь в будь-якій іншій програмі.

Для того щоб стати учасником програми кандидатам необхідно відправити:

детальний опис дослідницького проекту (обсягом не більше 15 сторінок);

бюджет дослідницького проекту, в якому вказати всі можливі витрати пов’язані з дослідницькою роботою і можливі інші джерела фінансування;

резюме;

схвалену відомством тему дисертації;

2 рекомендаційні листи, одне з яких від керівника дослідницького проекту з рідного університету кандидата.

Бажано всю документацію надсилати на електронну пошту bhankes@law.harvard.edu.

Детальніше про стажування на сайті університету

Контакти

Beth Hankes Program on Negotiation at Harvard Law School 1563 Massachusetts Ave. Pound Hall 501 Cambridge, MA 02138

bhankes@law.harvard.edu