Стипендіальна програма для лідерів в університеті George Washington University

Дедлайн: 5 лютого 2018

Грант: Оплата навчання

Де: Вашингтон, США

Стипендіальна програма Global Leaders Fellowship університету George Washington University призначена для студентів магістратури та аспірантури університету, які мають намір після закінчення навчання повернутися на батьківщину і там застосовувати на практиці знання і навички, набуті в університеті George Washington University. Стипендію отримають студенти, які стануть лідерами в рідній країні.

Стипендію можуть отримати студенти, які вступили на навчання на один з факультетів Кемпус Foggy Bottom Campus:

College of Professional Studies

Columbian College of Arts and Sciences

Elliott School of International Affairs

Graduate School of Education and Human Development

School of Business (крім програми Executive Education)

School of Engineering and Applied Science

Щорічно 3 студента можуть отримати стипендію.

Стипендія оплачує до 18 кредит-годин. Студент зобов’язаний надати інше джерело фінансування, який покриє витрати на проживання, навчальні матеріали та інші витрати.

Стипендія виплачується щороку протягом 3х років для студентів магістратури і 5-ти років для студентів аспірантури.

Дедлайн подачі заявок 5 лютого 2018р.

Претендувати на стипендію можуть:

громадяни таких країн і регіонів: Китай, Камбоджа, Східна Європа, Лаос, Латинська Америка, Кариби, Монголія, В’єтнам, країни колишнього СРСР;

студенти, які не навчалися і не працювали в США, або інших країнах, крім їхньої рідної країни;

кандидати, які мають, або будуть претендувати на отримання візи F-1;

студенти, які надійшли на очне навчання на одну з перерахованих вище програм Кемпус Foggy Bottom Campus;

студенти, які відмінно володіють англійською мовою (TOEFL з результатом не менше 600 в письмовому тесті, або 100 за іспит, зданий через інтернет, або IELTS із загальним результатом в 5 в кожному розділі тесту результат повинен бути не менше 6.0).

Для отримання стипендії необхідно подати на розгляд онлайн заявку. Заявки студентів не будуть розглянуті, якщо вони не подали заявку на вступ до університету і не сплатили вступний внесок.

Заявки приймаються до 5 лютого 2017 року. Перед подачею заявки необхідно вивчити инструкцию.

Детальніше про стипендії на сайті організаторів. https://www2.gwu.edu/~fellows/fellowships/global_leaders.html

Rice Hall 302 2121 Eye Street, NW Washington, DC 20052

gradfell@gwu.edu